ASR HUKUK DANIŞMANLIK

Ortaklarımız

Av. Ömer Faruk ALİMOĞLU

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Ömer Faruk ALİMOĞLU, ASR Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucu ortaklarındandır. Av. ALİMOĞLU idare ve vergi hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, borçlar hukuku alanlarında ulusal ve uluslararası müvekkillere hizmet sunmakta olup İngilizce bilmektedir.
 
Av. Ömer Faruk ALİMOĞLU Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

Av. Şerif Emir EKŞİ

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Şerif Emir EKŞİ, ASR Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucu ortaklarındandır. Av. EKŞİ sigorta hukuku, borçlar hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku alanlarında ulusal ve uluslararası müvekkillere hizmet sunmakta olup İngilizce bilmektedir.
 
Av. Şerif Emir EKŞİ İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

Av. Soner SOMUNCU

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Soner SOMUNCU, ASR Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucu ortaklarındandır. Av. SOMUNCU sigorta hukuku, yabancılar hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, tüketici hukuku alanlarında ulusal ve uluslararası müvekkillere hizmet sunmakta olup İngilizce bilmektedir. 

Av. Soner SOMUNCU İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.