ASR HUKUK DANIŞMANLIK

Hakkımızda

ASR HUKUK & DANIŞMANLIK

ASR Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Büromuz alanında uzman ve deneyim sahibi ekibiyle ulusal ve uluslararası alanda hukuk hizmeti vermektedir.

ASR Hukuk & Danışmanlık olarak, Türkiye’nin gelişen ve dünyaya entegre olan ekonomisi ve bu kapsamda çeşitlenen hizmet taleplerine cevap verebilmek amacı ile müvekkillerimizin hayatlarının her alanında karşılaşabilecekleri hukuki meselelerde destek ve hizmet sağlamak gayesi taşıyoruz. Müvekkillerimize uyuşmazlık doğduktan sonra verdiğimiz hukuki danışmanlık ve dava süreçlerinin yönetilmesi gibi hizmetlerin yanı sıra, uyuşmazlık doğmadan önce sağlanacak hukuki tedbirler hususunda da destek vermekte ve bu hususa önem atfetmekteyiz.

Bünyemizde kariyerini sürdüren avukatlarımız çeşitli ulusal ve uluslararası alanda müvekkillerimizle ilgilenmektedir. Bunun için İngilizce başta olmak üzere, Arapça, Rusça ve İspanyolca dillerinde, dil engeli olmaksızın en hızlı ve etkin şekilde hukuki danışmanlık vermekte ve hukuki işlem raporunu müvekkillerimiz ile paylaşmaktayız. Büromuz, istikrarlı gelişimini birlikte çalıştığı akademik danışmanlar ve vizyon sahibi avukat kadrosu ile ileriye taşıyarak günümüze gelmiş ve bu ivme ile devam etmektedir.

(0212) 352 52 32

İletişime Geçin

Gizlilik

Müvekkillerimizin hizmet aldıkları konularda kişisel mahremiyet ve ticari sırlarına saygı gösteriyor ve yetkili olmayan kimse ile bunları paylaşmıyoruz.

Şeffaflık

Müvekkillerimize hukuki destek sağladığımız her konuda doğru zamanda doğru bilgilendirmeler yapıyor ve bize yöneltecekleri soruları gerçeklerden ayrılmayarak en tatmin edici şekilde cevaplıyoruz.

Uzmanlık

Alanında uzman akademik danışmanlarımız ve tecrübeli avukat kadromuzla müvekkillerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.