ASR HUKUK DANIŞMANLIK

Uzmanlık Alanlarımız

Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

Dünyada uluslararası göçün dinamiklerinin geliştiği bu çeyrek asırda, dışarıya göç veren ülke durumundan göç alan durumuna geçmekte olan ülkemizde, Hukuk Büromuz donanımlı Avukatlar ve Yabancı Danışmanlarımız aracılığıyla Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku alanında bilfiil hukuki hizmet vermektedir.

Göçmenlik, ülkede yasal kalış hakkı sağlayan statülere başvuru, vatandaşlık, yabancı bir ülkede hukuki problemlere çözüm arama gibi konularda uzman avukatlardan destek almak oldukça önemli. Bu durumlarla kendi başınıza ilgilenecek vaktiniz ve güveniniz olmayabilir çünkü ilgili süreçler prosedür içerisinde değişkenlik gösteren hukuki detaylar barındırır ve bunları es geçmemek doğru şekilde başvuru yapmanın kriterleridir. Yapmak istediğiniz başvurular veya hukuki meseleleriniz ile ilgili ASR Hukuk & Danışmanlık Büromuzdaki donanımlı avukatlardan yardım alabilirsiniz.

Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişi müvekkillerimize sağlamakta olduğumuz hukuki danışmanlık hizmetlerimizi aşağıda görebilirsiniz:

Hızlı İletişim Formu

(0212) 352 52 32

Hemen İletişime Geçin!